Dla edukacji

Zaangażuj całą klasę w proces nauki

Oferujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne dla edukacji. Nasze produkty są przeznaczone dla szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych. Dzięki nim nauczyciele mogą budować większe zaangażowanie uczniów w proces edukacji i sprawić, że nauka będzie bardziej efektywna. Nasza oferta obejmuje nowoczesne monitory interaktywne, tablice multimedialne oraz systemy do zdalnej edukacji.

Twórz lekcje według swojego pomysłu

Jesteśmy przekonani, że każdy nauczyciel czy uczeń powinien móc pracować na własnych warunkach. Dlatego oferujemy ekran dotykowy, który pozwala na dowolną personalizację i instalowanie ulubionych programów. Dzięki temu każdy może wykorzystać swój własny styl nauczania lub nauki, a interfejs Windows i pliki Office ułatwią korzystanie z nowoczesnej technologii. Zintegruj OPS, aby mieć dowolną wersję systemu Windows na ekranie dotykowym. Dodatkowo, możesz dodać X10D Android Box.

Kreatywność na wyciągnięcie palców – czuły wyświetlacz multidotykowy

Oferujemy innowacyjne rozwiązania dla edukacji, które umożliwiają uczniom kreatywną pracę za pomocą rysika lub palców. Nasze czułe wyświetlacze pozwalają wielu osobom na dotykanie i rysowanie jednocześnie, bez jakichkolwiek opóźnień. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość zaoferowania uczniom dynamicznej nauki, która pozwala na odkrywanie i rozwijanie ich potencjału.

Bezprzewodowość

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie bezprzewodowe rozwiązania, które zapewniają Ci pełną swobodę w pracy. Nasze ekrany dotykowe pozwalają na bezpośrednie projekcje z Twojego urządzenia, dzięki czemu nie musisz martwić się o przewody i kable. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie szybkość i wygodę w pracy. Z nami Twoje prezentacje i lekcje nabiorą nowego wymiaru, a Ty zyskasz większą swobodę w prowadzeniu zajęć.

Obsługa klienta

Jeżeli chcesz uzyskać pomoc od naszych specjalistów, skontaktuj się z nami mailowo: biuro@touchtech.pl lub telefonicznie +48 531 430 431.

Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności