Drukarka 3D MakerBot Method X

Druk 3D z tworzywa ABS, w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C

Method X to udoskonalona wersja najnowszej drukarki 3D MakerBot. Method X umożliwia drukowanie z tworzywa ABS, w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 °C. W połączeniu z cyrkulacją powietrza gwarantuje odpowiednie warunki wytwarzania – bez skurczu materiału, bez zniekształceń, bez przesuniętych warstw. Drukarka 3D została wyposażona w rozwiązania technologiczne dostarczone przez lidera klasy Industry – firmę Stratasys. Drukarka 3D obsługuje materiały dostępne dla MakerBot Method, a także ABS oraz materiał podporowy Stratasys® SR-30. Drukuj wytrzymałe części zamienne, narzędzia i obudowy z najwyższą dokładnością wymiarową. Uzyskaj dostęp do przemysłowego druku 3D w przystępnej cenie.

Dual Performance Extruders
System dwóch ekstruderów został opracowany od podstaw, by zapewnić najlepszą wydajność. Przekładnia z podwójnym napędem 19:1 utrzymuje materiał w gotowości do nanoszenia każdej warstwy z taką samą precyzją. Czas nagrzewania wynosi poniżej 60 sekund.

System dostarczania materiału
Szczelnie zamknięte przewody doprowadzające filament do ekstrudera chronią materiał przed wilgocią. Zestaw wbudowanych czujników dba, by materiał był przechowywany w optymalnych warunkach.

Elastyczny stół roboczy

Precyzyjnie skalibrowany stalowy stół roboczy zapewnia stabilną powierzchnię nadruku, co przekłada się na jakość i powtarzalność wytwarzania. Sprężynowa elastyczność umożliwia wygodne i bezpieczne dla dokładności wymiarowej usunięcie wydruku.

ParametrModel MakerBot Method X
Dokładność wymiarowa± 0,2 mm / ± 0,007 cala 1
Rozdzielczość warstwy20 – 400 mikronów
Pojedynczy ekstruder19 x 19 x 19,6 cm
Podwójny ekstruder15,2 x 19 x 19,6 cm
Wymagania dotyczące zasilania100-240V/8.1 A, 50-60 Hz/800 W max
ŁącznośćWiFi, Ethernet, USB
Waga29,5 kg
Zakres pracy15°—26° C
Szczegółowa specyfikacjaMakerBot Method X
Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności