Drukarka 3D MakerBot Sketch

Drukarka 3D MakerBot SKETCH wykorzystuje technologię FDM (Fused Deposition Modeling). Urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania w edukacji ze względu na bezpieczną i cichą pracę. Nowoczesne technologie, takie jak druk 3D wspierają kreatywność, logiczne myślenie i są świetnym sposobem na naukę poprzez zabawę. Drukarka 3D w szkole służy do ćwiczenia umiejętności technicznych i promowania nauk ścisłych, a także do doskonalenia umiejętności pracy w grupie. W ramach projektu Laboratoria Przyszłości razem z drukarką 3D MakerBot SKETCH otrzymasz wszystko, co jest potrzebne do poprowadzenia zajęć, w tym 5 kg materiału do druku 3D, zestaw akcesoriów, a także pomocy dydaktycznych, podręczników, szkoleń dla nauczycieli i platform wspierających prowadzenie lekcji o druku 3D. Zadbaj o rozwój swoich uczniów, jak nigdy dotąd.

Niezawodne drukowanie 3D
Podgrzewana płyta robocza zapewnia udane drukowanie. Elastyczny stół roboczy sprawia, że usuwanie gotowych wydruków jest dziecinnie proste.

Intuicyjny interfejs
Uruchamiaj, monitoruj i wstrzymuj wydruki uczniów za pomocą intuicyjnego interfejsu zaprojektowanego z myślą o łatwej nawigacji. Dotykowy panel sterujący ułatwia obsługę urządzenia.

Zamknięta komora
1 filtr cząstek stałych

Umieść drukarkę w dowolnym miejscu w klasie. Zamknięty system chroni przed urazami, a filtr powietrza przed zanieczyszczeniami powietrza.

ParametrModel MakerBot Sketch
Technologia drukuFDM
Obszar roboczy150 x 150 x 150 mm
Rozdzielczość warstw100 – 400 mm
Średnica filamentu1,75 mm
Średnica dyszy0.4 mm
Rozdzielczość kamery2 Mpx
Wyświetlacz interfejsu sterowaniaLCD
Drukarka wymiary43,34 x 42,31 x 36,5 cm
Waga11,8 kg
Szczegółowa specyfikacjaMakerBot Sketch
Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności