Monitor interaktywny HLG HC65

Monitor interaktywny HELGI z serii C

Monitory interaktywne HELGI z serii C zapewniają świetną jakość obrazu w rozdzielczości 4K (3840*2160), dystrybucja sygnału jest możliwa również na inne urządzenie z użyciem wyjścia HDMI. ZERO GAP zastosowana w monitorze zwiększa komfort pracy. Aby ułatwić użytkownikom podłączenie zewnętrznych komputerów lub mediów, monitor wyposażono w odpowiednie złącza HDMI 2.0. Monitor posiada możliwość komunikowania się za pomocą WiFi lub Bluetooth.

Monitory interaktywne HELGI z wbudowanym systemem Android w wersji 8.0 z pamięcią 4 GB oraz przestrzenią na pliki o pojemności 32 GB. Dodatkowo model wyposażony został w technologię Zero Gap poprawiającą komfort pisania. Model daje możliwość jednoczesnego pisania 2 kolorami.

Zero Gap

Technologia zmniejszająca odległość szyby hartowanej od matrycy monitora, poprawiająca kąty widzenia oraz komfort pracy z monitorem interaktywnym.

Note

Wbudowane oprogramowanie do prowadzenia notatek podczas zajęć lub prezentacji. Łatwy interfejs z wbudowanymi standardowymi narzędziami do pisania, umożliwiający wyeksportowanie zawartości do popularnych formatów.

ParametrModel HC65
Rozmiar ekranu65″
Proporcje ekranu16:9
Rozdzielczość4k (3840 x 2160 Pikseli)
Jasność350 cd/m²
Kontrast1200
Czas reakcji8ms
Kąt widzenia178
Szczegółowa specyfikacjaHC65
Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności