Monitor interaktywny Newline Flex

Nowa generacja monitorów interaktywnych na biurko

Newline Flex zrewolucjonizuje Twoją przestrzeń w domu i w pracy. Niezależnie od tego gdzie pracujesz. Ten wszechstronny 27-calowy monitor dotykowy typu all-in-one jest przeznaczony do współpracy z komputerem. Obsługa Flex jest równie intuicyjna jak smartfona Twoja cyfrowa komunikacja nigdy nie była tak naturalna i prosta. Podłącz komputer i poczuj wysoką jakość dotyku, pisania oraz wideokonferencji. Poznaj FLEX. Flex to urządzenie, które zapewni Ci najwyższej klasy doświadczenie dotyku i pisania. Dzięki niemu dotyk stanie się dla Ciebie naturalny, a urządzenie zawsze zrozumie Twoje intencje. Aktywny pisak pozwala na płynną pracę z Windows Ink, dodawanie adnotacji do dokumentów i zapisywanie notatek w sposób naturalny i wygodny. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i wygodę pracy.

Obrotowa kamera 4K

Mikrofon z redukcją szumów

Głośniki i subwoofer

Aktywny Pisak z technologią Palm Rejection

Plug & Play

Złącze USB Type-C

Windows Hello

Kontrola mikrofonu i kamery

Najwyższej klasy doświadczenie dotyku i pisania

Flex to urządzenie, które zapewni Ci najwyższej klasy doświadczenie dotyku i pisania. Dzięki niemu dotyk stanie się dla Ciebie naturalny, a urządzenie zawsze zrozumie Twoje intencje. Aktywny pisak pozwala na płynną pracę z Windows Ink, dodawanie adnotacji do dokumentów i zapisywanie notatek w sposób naturalny i wygodny. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i wygodę pracy.

Pisanie jak po papierze

Dzięki Aktywnemu Pisakowi pisanie na Flexie przypomina pisanie na papierze – naturalne i precyzyjne. Dwoma przyciskami możesz szybko dostosować funkcję gumki lub kliknąć prawym przyciskiem myszy. Magnetyczne mocowanie pisaka do urządzenia zapewnia wygodę użytkowania. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie naturalność i wygodę w pisaniu.

Wideokonferencje najwyższej jakości

Flex to urządzenie zapewniające najwyższą jakość wideokonferencji. Posiada ruchomą kamerę 4K UHD oraz 8 mikrofonów, które gwarantują wyraźny głos bez szumów. Wspiera również technologię biometrycznej weryfikacji – Windows Hello. Dwa wysokiej jakości głośniki z wbudowanym subwooferem zapewniają znakomitą jakość dźwięku. Teraz nic nie przeszkodzi Ci w płynnej i wygodnej komunikacji.

ParametrModel TT-2721AIO
Rozmiar ekranu27″
Proporcje ekranu16:9
Rozdzielczość3840 x 2160 (4K/UHD)
Jasność350 cd/m²
Kontrast1000:1
Rozdzielczość kamery4K/UHD
Kąt obrotu kamery-20° do 80°
MikrofonZestaw 8 Mikrofonów
Waga10,2 Kg
Szczegółowa specyfikacjaTT-2721AIO
Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności