Mozaik Student

mozaBook to oprogramowanie prezentacyjne do pracy w klasie

Mozaik Student to oprogramowanie edukacyjne do pracy na komputerze z dostępem do Internetu – w domu lub bibliotece – oraz na tabletach z systemem Android i iOS. Licencja umożliwia dostęp zarówno do platformy mozaWeb, jak również do oprogramowania mozaBook. Uczeń może korzystać online z bogactwa zasobów, takich jak tematyczne aplikacje, gry i modele 3D obejmujące wszystkie przedmioty od zerówki po klasy maturalne. Użytkownik ma też dostęp do interaktywnych prac domowych lub zajęć prowadzonych przez nauczyciela.

Zapierający dech w piersiach…

… program mozaBook zawiera ponad 1000 interaktywnych i animowanych modeli 3D, kilkaset edukacyjnych filmów wideo i materiałów dźwiękowych oraz zadań, które wzbudzą zainteresowanie uczniów.

Narzędzia i gry

W programie dostępnych jest ponad 100 tematycznych aplikacji pomagających w prostszym przyswajaniu i pogłębianiu wiedzy poprzez zabawę. Aplikacje regularnie aktualizowane są o nowe funkcje, a liczba dostępnych narzędzi i gier cały czas rośnie. Gry i narzędzia dla uczniów nauczania początkowego stawiają na pierwszym planie rozwijanie umiejętności, a narzędzia doświadczeń dla uczniów starszych klas stanowią unikalną pomoc w nauce i czasami w pełni zastępują lub wspaniale uzupełniają laboratoria. W niektórych narzędziach dostępne są animowanie zadania, które czynią naukę zabawą.

Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności