Newline Cast

Newline Cast

Zaprezentuj bezprzewodowo na monitorze interaktywnym Newline ekran dowolnego urządzenia – w prosty, szybki i bezpieczny sposób z oprogramowaniem Newline Cast.

Łatwo udostępniaj ekran z dowolnego urządzenia

Newline Cast jest prosty w użyciu. Za pomocą jednego kliknięcia możesz bezprzewodowo zaprezentować ekran urządzenia na monitorze. Oprogramowanie współpracuje ze wszystkimi nowoczesnymi laptopami, tabletami, telefonami i może być obsługiwane przez przeglądarkę.

Bez niepotrzebnego zamieszania

Dzięki Newline Cast każdy może udostępnić swój ekran bez konieczności przepinania kabli lub usuwania innych osób z sesji.  Za pomocą dedykowanej aplikacji i dodatku do przeglądarki wszyscy użytkownicy mogą prezentować swoje treści w prosty sposób.

Każdy może zaprezentować, bez względu na to, w jakiej sieci się znajduje

Newline Cast obsługuje podwójną łączność sieciową i umożliwia współpracę między użytkownikami w różnych sieciach. Działa bezpiecznie z dowolną konfiguracją sieci, w tym z siecią mobilną czy hotspotem.

Udostępnij więcej niż tylko ekran

Newline Cast jest wyposażony w narzędzia do udostępniania plików, które znacznie ułatwiają współpracę. Podczas sesji uczestnicy mogą udostępniać sobie wideo, prezentacje, linki i pliki bez konieczności opuszczania aplikacji.

Bezpieczeństwo

Traktujemy Twoje bezpieczeństwo bardzo poważnie. Każde spotkanie jest chronione unikalnym identyfikatorem, 4-cyfrowym kodem PIN i posiada szyfrowanie typu end-to-end.

Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności