Newline Launch Control

Rozpocznij już dziś

Oprogramowanie Launch Control zapewnia dostęp do aplikacji, połączeń wideo i kalendarzy na monitorze interaktywnym za pomocą jednego dotknięcia.

Zmień monitor interaktywny w bardziej osobiste urządzenie

Połącz się ze swoim kontem Office 365 na monitorze – szybko i bezpiecznie uzyskasz dostęp do zasobów i jednym kliknięciem rozpoczniesz zaplanowaną wideorozmowę.

Bardziej zorganizowany ekran główny dla monitorów w sali konferencyjnej

Oprogramowanie Launch Control zapewnia kontrolę nad zasobami monitora bez względu na to, kto z niego korzysta. Administrator, uruchamiając program w trybie KIOSK, decyduje, co będzie dostępne dla użytkowników. Dzięki temu monitor nie wymaga stałej kontroli i jest zawsze gotowy do użycia.

Dołącz do spotkania, po prostu podchodząc do wyświetlacza

Zeskanuj kod QR by bezpiecznie i szybko uzyskać dostęp do zasobów konta Office 365 i jednym kliknięciem rozpocząć wideorozmowy zaplanowane w osobistym kalendarzu. W trosce o bezpieczeństwo, wylogowanie z konta następuje automatycznie po odejściu od urządzenia, a dane związane z twoją aktywnością na monitorze są wymazywane.

Uruchom wideokonferencje prosto i szybko

Jednym kliknięciem rozpocznij wideorozmowy zaplanowane w osobistym kalendarzu. Launch Control obsługuje wszystkie najpopularniejsze narzędzia do wideokonferencji – Zoom, Teams, Skype dla firm, GoToMeeting itd.

Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności