Newline Whiteboard

Newline Whiteboard – najczęsciej używana aplikacja!

Bez wątpienia jednym z najważniejszych narzędzi w klasie jest aplikacja Whiteboard! Newline Whiteboardto zestaw łatwych w użyciu, praktycznych narzędzi. Aby korzystać z aplikacji wystarczy włączyć monitor. Nie musisz podłączać komputera. Zaloguj się za pomocą kodu QR, aby zapisać adnotacje na Dysku Google. Importuj obrazy z Internetu bezpośrednio na tablicę, otwieraj dokumenty, korzystaj z narzędzi matematycznych, karteczek samoprzylepnych i innych rozwiązań naszego ekosystemu. Jeśli chcesz, aby więcej uczniów mogło jednocześnie korzystać z tablicy, podziel tablicę na maksymalnie 3 części za pomocą indywidualnych pasków narzędzi!

Nieskończona płaszczyzna

Nieskończona płaszczyzna jest zaprojektowana w sposób elastyczny, aby dostosować się do różnych potrzeb, pozwalając Ci na współpracę i rozwijanie swojej kreatywności bez ograniczeń.

Rozpoznawanie obiektów

Rozpoznaj cienką końcówkę pióra jako długopis.
Operacja palcami umożliwia przesuwanie płótna, powiększanie i wykonywanie konkretnych funkcji związanych z obiektami, takich jak wybieranie, obracanie i kopiowanie.
Dłoń jest rozpoznawana jako gumka, dzięki czemu można łatwo usunąć duże obszary rysunku bez potrzeby przełączania narzędzia gumki.

Narzędzia do edycji

Twórz protokoły ze spotkań oraz schematy za pomocą Newline Whiteboard. Dostarcza on różne narzędzia takie jak rodzaje piór, kolorowe atramenty, samoprzylepne notatki, projekty ramek oraz kolor tła jako opcje, które umożliwiają wzbogacenie treści spotkania.

Łatwe i szybkie wstawianie obrazów

Wstawianie obrazów jest teraz jeszcze prostsze – możesz dodawać zdjęcia z folderu na dysku lub wgrywać obrazy bezpośrednio z pamięci USB.

Wyszukiwanie obrazów i treści za pomocą przeglądarki

Newline Whiteboard umożliwia wyszukiwanie informacji w sieci lub znalezienie obrazów za pomocą wbudowanej przeglądarki. Wzbogacaj swoje dyskusje na dowolny wybrany temat.

Tworzenie adnotacji

Newline Whiteboard umożliwia tworzenie adnotacji na każdej zawartości ekranu, włącznie z przeglądarką, aplikacjami okienkowymi oraz dokumentami. Twórz notatki na bieżąco i zapisuj je ze zrzutami ekranu.

Podzielony ekran

Zwiększ interakcję, multitasking i współpracę na maksymalnie 3-ech podzielonych ekranach z niezależnymi paskami narzędzi.

Przesyłanie zasobów za pomocą kodów QR

Łatwo zapisuj swoje treści w formie obrazów lub plików PDF; bezprzewodowo przesyłaj te zasoby na inne urządzenia za pomocą kodów QR.

Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności