Pilot TT ResponseCard LT

Nowoczesne metody nauczania

Turning Technologies jest globalnym liderem w technologiach zwiększających zaangażowanie, efektywność i motywację do nauki. Dostarcza narzędzi do błyskawicznego oceniania, których celem jest widoczna poprawa skuteczności nauczania oraz sukces i zadowolenie ucznia. Rozwiązania Turning Technologies pozwalają na prowadzenie dynamicznych i atrakcyjnych zajęć. Możliwość otrzymania natychmiastowych wyników zwiększa jakość nauczania oraz dostarcza ważnych danych, które mogą być analizowane i użyte do dalszej poprawy współpracy nauczyciela i ucznia. W Polsce Turning Technologies jest chętnie wykorzystywany tak przez szkoły do angażowania i oceniania uczniów jak i w biznesie gdzie znajduje zastosowanie podczas szkoleń czy narad.

Kompaktowy ResponseCard LT pilot do odpowiedzi, testów i głosowań. Posiada 5 klawiszy umożliwiających udzielanie odpowiedzi na pytania jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, prawda/fałsz i tak/nie. Działa w technologii radiowej o zasięgu do 60 m. Pilot do odpowiedzi ResponseCard LT posiada diodę, która sygnalizuje odebranie odpowiedzi przez system. Korzysta z technologii radiowej do przesyłania odpowiedzi do komputera prowadzącego, dzięki czemu pilot i odbiornik nie muszą być w polu wzajemnego widzenia. W połączeniu z oprogramowaniem Turning Point 5 piloty ResponseCard LT stają się narzędziem ułatwiającym pracę nauczycieli oraz zwiększającym zaangażowanie uczniów. Jest to również narzędzie, które doskonale sprawdza się na radach pedagogicznych, spotkaniach z rodzicami, do ankietowania, a także na szkoleniach. Dzięki pilotom do odpowiedzi można błyskawicznie przeprowadzić: głosowanie, test, ankietę i zaoszczędzić czas, który trzeba przeznaczyć na czasochłonne sprawdzanie testów oraz podliczanie punktów i wystawianie ocen.

Dla biznesu

TurningPoint to łatwe w użyciu rozwiązanie do zbierania opinii, głosowania, angażowania i oceniania. Pozwala prezenterom korzystać z nowoczesnych, interaktywnych metod, polegających na wykorzystaniu pilotów i aplikacji do odpowiedzi, umożliwiając w ten sposób aktywny udział w spotkaniach wszystkim uczestnikom, będącym w dowolnej lokalizacji.

Dla edukacji

TurningPoint to łatwe w użyciu rozwiązanie do angażowania, oceniania i zbierania opinii. Pozwala nauczycielom korzystać z nowoczesnych interaktywnych metod polegających na wykorzystaniu pilotów do odpowiedzi, umożliwiając w ten sposób aktywny udział w lekcji wszystkim uczniom.

Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności