Pilot TT ResponseCard QT2


Nowoczesne metody nauczania

Turning Technologies jest globalnym liderem w technologiach zwiększających zaangażowanie, efektywność i motywację do nauki. Dostarcza narzędzi do błyskawicznego oceniania, których celem jest widoczna poprawa skuteczności nauczania oraz sukces i zadowolenie ucznia. Rozwiązania Turning Technologies pozwalają na prowadzenie dynamicznych i atrakcyjnych zajęć. Możliwość otrzymania natychmiastowych wyników zwiększa jakość nauczania oraz dostarcza ważnych danych, które mogą być analizowane i użyte do dalszej poprawy współpracy nauczyciela i ucznia. W Polsce Turning Technologies jest chętnie wykorzystywany tak przez szkoły do angażowania i oceniania uczniów jak i w biznesie gdzie znajduje zastosowanie podczas szkoleń czy narad.

Pilot QT 2 służy do udzielania odpowiedzi. Doskonale sprawdza się w różnego rodzajach testach, ankietach i głosowaniach. Przesłanie odpowiedzi z pilota QT 2 do komputera prowadzącego następuje w technologii radiowej (zasięg działania 60 m). Idealny dla średnich i dużych grup. Sprawnie działa w grupach nawet do 1000 osób.

Zastosowanie pilotów QT 2:
  • Rozwiązywanie testów wielokrotnego wyboru,
  • Rozwiązywanie testów jednokrotnego wyboru,
  • Odpowiadanie tak/nie,
  • Odpowiadanie prawda/fałsz,
  • Udzielanie odpowiedzi tekstowych i numerycznych

Dla biznesu

TurningPoint to łatwe w użyciu rozwiązanie do zbierania opinii, głosowania, angażowania i oceniania. Pozwala prezenterom korzystać z nowoczesnych, interaktywnych metod, polegających na wykorzystaniu pilotów i aplikacji do odpowiedzi, umożliwiając w ten sposób aktywny udział w spotkaniach wszystkim uczestnikom, będącym w dowolnej lokalizacji.

Dla edukacji

TurningPoint to łatwe w użyciu rozwiązanie do angażowania, oceniania i zbierania opinii. Pozwala nauczycielom korzystać z nowoczesnych interaktywnych metod polegających na wykorzystaniu pilotów do odpowiedzi, umożliwiając w ten sposób aktywny udział w lekcji wszystkim uczniom.

Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności