Pilot TT ResponseCard RF-LCD

Nowoczesne metody nauczania

Turning Technologies jest globalnym liderem w technologiach zwiększających zaangażowanie, efektywność i motywację do nauki. Dostarcza narzędzi do błyskawicznego oceniania, których celem jest widoczna poprawa skuteczności nauczania oraz sukces i zadowolenie ucznia. Rozwiązania Turning Technologies pozwalają na prowadzenie dynamicznych i atrakcyjnych zajęć. Możliwość otrzymania natychmiastowych wyników zwiększa jakość nauczania oraz dostarcza ważnych danych, które mogą być analizowane i użyte do dalszej poprawy współpracy nauczyciela i ucznia. W Polsce Turning Technologies jest chętnie wykorzystywany tak przez szkoły do angażowania i oceniania uczniów jak i w biznesie gdzie znajduje zastosowanie podczas szkoleń czy narad.

Turning Point oferuje użytkownikom kilka rozwiązań, które różnią się między sobą funkcjonalnościami. Najpopularniejsze są dedykowane piloty do udzielania odpowiedzi. Dla miłośników telefonów i tabletów dostępna jest specjalna aplikacja, a osoby korzystające z komputerów mogą udzielać odpowiedzi za pomocą przeglądarek internetowych. Z tych różnych rozwiązań można korzystać jednocześnie na zajęciach łatwo łącząc je ze sobą w jeden spójny system.

Dla biznesu

TurningPoint to łatwe w użyciu rozwiązanie do zbierania opinii, głosowania, angażowania i oceniania. Pozwala prezenterom korzystać z nowoczesnych, interaktywnych metod, polegających na wykorzystaniu pilotów i aplikacji do odpowiedzi, umożliwiając w ten sposób aktywny udział w spotkaniach wszystkim uczestnikom, będącym w dowolnej lokalizacji.

Dla edukacji

TurningPoint to łatwe w użyciu rozwiązanie do angażowania, oceniania i zbierania opinii. Pozwala nauczycielom korzystać z nowoczesnych interaktywnych metod polegających na wykorzystaniu pilotów do odpowiedzi, umożliwiając w ten sposób aktywny udział w lekcji wszystkim uczniom.

Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności