Podstawa mobilna HW86 do monitorów o wadze 55-136 kg

Podstawa mobilna HW86 marki Newline ma solidną i stabilną konstrukcję i jednocześnie bardzo estetyczny wygląd.
Praktyczne, ładnie wykończone otwory do przeciągania i chowania kabli w konstrukcji podstawy powodują, że zawieszony na niej monitor doskonale się prezentuje.
Podstawa jest łatwa w montażu i obsłudze. Dzięki regulacji wysokości można dopasować poziom zawieszenia monitora do swoich potrzeb, zastosowano tu specjalny mechanizm pozwalający na łatwą regulację wysokości. Kółka z hamulcem umożliwiają swobodne i bezpieczne przemieszczanie i „parkowanie” podstawy. Wyposażona jest w 2 półki. Górną (nad monitorem), która doskonale nadaje się do umieszczenia na niej kamery do wideokonferencji oraz dolną, która znajduje się pod monitorem i w zależności od potrzeb może być wykorzystana na komputer, drukarkę, odtwarzacz DVD, odłożenie tabletu, pilota czy innych używanych akcesoriów.
Mobilna podstawa HW86 ma bardzo ładny wygląd i umożliwia wygodne przemieszczanie monitora pomiędzy salami co sprawia, że idealnie nadaje się do biur, szkół, centrów szkoleniowych, hoteli a nawet kawiarni. Można ją stosować z monitorami o przekątnej od 55″ – 100″.
Maksymalnie możemy zamontować na niej monitor do 100″ z systemem VESA 1000 x 600. Obciążenie maksymalne podstawy to 136 Kg.

ParametrModel HW86
MobilnaTak
Vesa min.200 x 200 mm
Vesa max.1000 x 600 mm
Sposób regulacjimanualny
Zakres regulacji1400 – 1700 mm
Maksymalne obciążenie136 kg
System zarządzania kablamiTak (x2)
Dodatkowe półkiTak (na komputer i kamerę)
KolorCzarny
Szczegółowa specyfikacjaHW86
Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności