Projektor Epson EB-530

Ten wszechstronny projektor doskonale nadaje się do prowadzenia wysokiej jakości prezentacji w klasach i w małych salach konferencyjnych.

Model EB-530 pozwala na wyświetlanie obrazów w znakomitej jakości, a dodatkowe funkcje gwarantują większe zadowolenie klientów. Projektor doskonale nadaje się do użytku w klasach i w małych salach konferencyjnych. Aby zaoszczędzić miejsce, można zamocować go na ścianie czy suficie, lub ustawić na szafce tuż pod ścianą.

Obraz wysokiej jakości

Projektor EB-530 został wyposażony w technologię 3LCD, która gwarantuje znakomitą jakość wyświetlania, większą jasność obrazu i dokładność koloru. Obraz jest widoczny również w jasno oświetlonych pomieszczeniach, dzięki równemu natężeniu mocy światła białego i barwnego. Wysoki współczynnik kontrastu gwarantuje większą dokładność szczegółu, a nowy obiektyw o krótkim rzucie przekłada się na lepszą ostrość obrazu.

Lepszy stosunek możliwości do ceny

Lampa w modelu EB-530 może pracować nawet do 10 000 godzin w trybie ekonomicznym. Projektor oszczędza energię w czasie prezentacji dzięki funkcji automatycznej zmiany natężenia światła zależnie od wyświetlanej treści. Funkcja wyciszenia dźwięku i obrazu pozwala na zatrzymanie prezentacji i przyciemnienie lampy o 70% w czasie, gdy projektor nie jest używany. Wbudowany głośnik o mocy 16 W umożliwia odtwarzanie treści audio bezpośrednio z projektora.

Łatwa instalacja i obsługa

W modelu EB-530 zastosowano funkcję pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu, co pozwala osiągnąć doskonały kształt obrazu bez deformacji. Przy korzystaniu z kilku projektorów ustawienia menu ekranowego (OSD — On Screen Display) mogą zostać skopiowane z jednego projektora do innych, dzięki czemu nie trzeba osobno konfigurować każdego urządzenia. Oprogramowanie do projekcji z kilku komputerów pozwala na równoczesne wyświetlanie treści z czterech różnych urządzeń, takich jak komputer, tablet czy smartfon.

ParametrModel EB-530
System projekcyjnyTechnologia 3LCD
Panel LCD0,55 cal z MLA (D8)
Natężenie światła barwnego3.200 lumen- 1.800 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą IDMS15.4
Natężenie światła białego3.200 lumen – 1.800 lumen (tryb ekonomiczny) In accordance with ISO 21118:2020
RozdzielczośćXGA
Współczynnik proporcji obrazu4:3
Stosunek kontrastu16.000 : 1
Źródło światłaLampa
Lampa215 W, 5.000 h Żywotność, 10.000 h Żywotność (w trybie oszczędnym)
Szczegółowa specyfikacjaEB-530
Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności