Projektor Epson EB-E20

Dzięki uniwersalnym możliwościom montażu, jasnemu i wyrazistemu obrazowi oraz niskim kosztom konserwacji projektor EB-E20 jest doskonałym rozwiązaniem dla firm.

Projektor EB-E20 firmy Epson można zamontować w dowolnym miejscu, a niezwykle trwała lampa zapewnia łatwość eksploatacji i niskie koszty konserwacji.

Wyświetlaj prezentacje na dużym, skalowalnym ekranie, przyciągając uwagę słuchaczy wyraźnym tekstem oraz atrakcyjnymi grafikami i filmami na ekranie o przekątnej do 350cali. Dzięki natężeniu światła 3400 lumenów i współczynnikowi kontrastu 15 000 : 1 przedstawiane materiały będą doskonale widoczne nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.

Łatwość użycia

Wbudowana przysłona obiektywu, która umożliwia łatwy rozruch i wyłączenie. Przyjazny dla użytkownika ekran startowy, który pozwala na niezawodne i łatwe podłączanie urządzenia do projektora.

Obraz z dźwiękiem z wielu wejść

Rozmiar obrazu ma znaczenie; możliwość skalowania do 350” zwiększa komfort oglądania i zapewnia odpowiednią wielkość wyświetlanej treści. W ten sposób wszyscy będą mieli identyczną szansę na wzięcie aktywnego udziału w spotkaniu.

Wysoka jakość dźwięku

Projektor ma wbudowany głośnik 5 W, dzięki któremu treści audio są dobrze słyszalne bez podłączania osobnych głośników zewnętrznych.

ParametrModel EB-E20
System projekcyjnyTechnologia 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB
Panel LCD0,55 cal z C2 Fine
Natężenie światła białego3.400 lumen – 2.200 lumen (tryb ekonomiczny) In accordance with ISO 21118:2020
Natężenie światła barwnego3.400 lumen- 2.200 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą IDMS15.4
RozdzielczośćXGA
Współczynnik proporcji obrazu4:3
Stosunek kontrastu15.000 : 1
Źródło światłaLampa
Przetwarzanie wideo10 Bit
Szczegółowa specyfikacjaEB-E20
Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności