Wizualizer Epson ELP DC-21

Zaawansowany wizualizer przeznaczony do stosowania z projektorem edukacyjnym firmy Epson. Wyposażona została w funkcje zoomu optycznego i cyfrowego, zapewniające doskonałą widoczność powiększanych obrazów, które można wykorzystać podczas zajęć lekcyjnych.

  • Wyraźne, płynne obrazy Kamera Full HD 1080p i częstotliwość odświeżania ekranu 30 kl./s
  • Uchwyć każdy szczegół 12-krotny zoom optyczny i 10-krotny zoom cyfrowy, automatyczne ustawianie ostrości za pomocą jednego dotknięcia i funkcja stop-klatki
  • Duży obszar przechwytywania w formacie A3 Doskonały do wyświetlania map, szczegółowych diagramów i obiektów 3D
  • Podświetlenie słabo widocznych obiektów Wbudowana lampa LED
  • Dodatkowy komfort Blokada Kensington i pasek zabezpieczający chronią przed kradzieżą

Eksponowanie najdrobniejszych detali

Kamera doskonale nadaje się do wyświetlania dokumentów w dużym powiększeniu, na przykład podczas analizy tekstów historycznych. 12-krotny zoom optyczny, 10-krotny zoom cyfrowy i wbudowana lampa LED sprawią, że nawet najdrobniejsze szczegóły będą dobrze widoczne. Urządzenie umożliwia wyświetlanie bardzo małych obiektów na dużym ekranie dzięki możliwości połączenia z mikroskopem, co można wykorzystać na lekcjach biologii.

Wyświetlanie w jakości Full HD

Wyświetlaj obrazy i obiekty 3D w jakości Full HD, aby wszyscy uczniowie mogli zobaczyć nawet najdrobniejsze szczegóły. Obszar rejestrowania w formacie A3 umożliwia wyświetlanie dwóch pełnych stron z podręcznika równocześnie. Płynne strumieniowanie wideo w trybie 30 klatek na sekundę pozwala uzyskać wyjątkowo wyrazisty obraz bez efektów rozmycia.

Wszechstronność

Obrazy na żywo i filmy wideo, również przechowywane na karcie pamięci SD, mogą być przesyłane równocześnie do kilku wyświetlaczy, dzięki zastosowaniu równoległych wyjść wideo. Korzystając z funkcji dzielenia ekranu, nauczyciele mogą równocześnie prezentować dwa zestawy materiałów, co ułatwi porównanie omawianych treści, np. informacji dotyczących roślin i zwierząt. Nauczyciele mogą utrzymać uwagę uczniów, dzięki możliwości sterowania kamerą bezpośrednio z wyświetlanego obrazu, z możliwością uruchamiania i zatrzymywania nagrań wideo.

ParametrModel ELP DC-21
Urządzenie pobierające obraz1/ 2,7 ” Czujnik CMOS
Efektywna liczba pikseli1920 w poziomie x 1080 w pionie
Szybkość w klatkach na sekundęmaks. 30 kl./s
ZoomOptyczny 12, Cyfrowy 10
FokusAutomatyczny
PrzyłączaUSB 1.0, Wejście VGA, Wyjście VGA, Wyjście HDMI, wbudowany mikrofon, Karta SD
Obszar rejestrowaniaFormat A3: 297 x 420 mm
Zużycie energii13 W, 0,5 W (w trybie czuwania)
Waga produktu2,6 kg
Szczegółowa specyfikacjaELP DC-21
Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności